Kredyt hipoteczny w mBanku.

Kredyt hipoteczny w mBanku. kredyt hipoteczny mbank kredyt hipoteczny dla firm

Kredyt hipoteczny to z pewnością temat, który powtarza się w środkach masowego przekazu wiele razy. Kredyt ten jest bardzo populary ze względu na jego przeznaczenie.

Prawie wszystkie banki oferują kredyt hipoteczny. Nie sposób przeanalizować wszystkich ofert w jednym artykule dlatego zajmijmy się oferta jednego banku to znaczy mBanku. Rozpatrzymy zarówno kredyt hipoteczny dla firm jak i osób prywatnych
Oferta mBanku w zakresie kredytu hipotecznego dla firm wygląda z punku widzenia klienta dość korzystnie bowiem mBank proponuje aż do 100% kredytowania wartości inwestycji. Jednak czas spłaty takiego kredytu to tylko 20 lat. Jest to niby długo ale z punktu widzenia kredytobiorcy, który chce zaciągnąć pożyczką na 500 tysięcy złotych raty w przełożeniu na 20 lat spłaty mogą być bardzo wysokie.
Kredyt hipoteczny w mBanku można zaciągnąć złotych jak również w EURO, CHF czy USD. Najwyższa suma kredytu jaką można zaciągnąć w mBanku to aż 4 miliony złotych! Jest to bardzo dobra wiadomość dla dużych przedsiębiorców noszących się z zamiarem zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Oferta mBanku z pewnością przypadnie im do gustu. Czas rozpatrywania wniosku o przyznanie kredytu to jedynie 6 dni. Aby dostać kredyt hipoteczny dla firm w mBanku wystarczy prowadzić nie przerwanie działalność gospodarczą przez 12 miesięcy.
Z kolei kredyt hipoteczny w mBanku dla osób indywidualnych to czas spłaty rat sięgający 40 lat. Minimalna kwota kredytu to 80 tysięcy złotych. Podobnie jak w przypadku kredytu dla firm kredytowanie może wynosić nawet 100% wartości nieruchomości. Oprocentowanie kredytu wynosi 
od 5,81% do 9,41%w PLN, a spłata kredytu możliwa jest w postaci rat malejących i równych.
Kredyt hipoteczny dla osób indywidualnych można przeznaczyć na każdy cel mieszkaniowy, który stanowić będzie, na przykład na kupno mieszkania lub budowa domu.