Bankomaty Euronet, czyli kasa na każdym rogu

Euronet jest to największa ,zajmując a się przetwarzaniem elektronicznych transakcji finansowych, firma, która jest właścicielem i operatorem największej niezależnej sieci bankomatów w Europie. Ich  dziełem, są właśnie tytułowe w naszym artykule bankomaty euronet. Firma ta to gwarancja bezpieczeństwa.
Bankomaty euronet w Polsce pojawiły się w 1994 roku w warszawskim hotelu Marriott. Aktualnie firma posiada sieć ponad 2000 bankomatów, które można znaleźć wszędzie, np. w kinach, restauracjach, przystankach tramwajowych czy stacjach benzynowych. Bankomaty euronet zlokalizowane są również w oddziałach banków: Alior Bank, Getinbank, Lukas Bank, Raiffeisen Bank oraz Multibank.

 

Bankomaty euronet to zapewnienie szerokiego wachlarzu usług dla klienta. Służą m.in. do wypłaty gotówki, wykonania przelewu, opłaty rachunków, zmiany kodu PIN do karty czy też sprawdzeniu obecnego stanu konta bankowego. Ich atutem jest to, że są proste w użyciu. Dodatkową możliwością jaką oferują bankomaty euronet jest dostęp do bezprowizyjnych doładowań telefonów komórkowych w systemie pre- paid. Można tu doładować prawie wszystkie największe sieci komórkowe w Polsce.

 

Będąc klientami banków takich jak : Pekao S.A, BPH.SA, mBank, Citibank, Multibank, Lukas Bank, ING Bank Śląski, Deutsche Bank, Raiffeisen  Bank, Polbank, Alior Bank, Getin Bank, Inteligo, Nordea Bank, Kredyt Bank,  Sygma Bank, SKOK oraz BGŻ masz możliwość korzystania z bankomatów Euronet  na preferencyjnych warunkach.
Karty jakie obsługują bankomaty euro net w celu realizacji transakcji to m.in. Maestro, Visa oraz Visa Electron. W celu realizacji wybranej transakcji
Bankomaty Euronet gwarantują bezpieczne usługi finansowe, gdziekolwiek się znajdujesz.