Konto bankowe PKO SA-które wybrać?

Bank PEKAO SA oferuje klientom trzy eurokonta. Jeśli chcesz otworzyć konto bankowe, pewnie rozglądasz się za tym najkorzystniejszym. Zanim wyruszysz do oddziału PEKAO SA, lepiej przejrzyj ofertę tej placówki i zastanów się czy spełnia ona twoje wymagania.

Eurokonto Aktywne Plus
To konto dla klientów, którzy bardzo często korzystają z usług swojego banku, dokonują wielu przelewów i szukają rachunku dla aktywnych.
W tej ofercie odnaleźliśmy wiele darmowych usług. Bezpłatne są przelewy internetowe, zlecenia stałe dokonywane w oddziałach banku, całodobowy dostęp  do konta przez internet i telefon. Nie zapłacimy ani złotówki za prowadzenie konta walutowego, rachunku oszczędnościowego Dobry Zysk, za pakiet Ubezpieczeń Assistance. Bank oferuje ponadto 0 złotych za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą.
Eurokonto Net
To konto internetowe, dla wygodnych i leniwych. Jego założenie i prowadzenie jest bezpłatne, przelewy internetowe również. Z Eurokontem Net doładujemy telefon komórkowy przez internet i w bankomacie, a e-lokata założona zostanie bez wychodzenia z domu.
Eurokonto Intro dla Młodych
Jak sama nazwa wskazuje, to konto dla ludzi rozpoczynających swoją finansową podróż. Niestety, dolna granica wieku to 18, górna 30. Podobnie, jak w przypadku dwóch pierwszych kont, tak i tu nie zapłacimy za otwarcie i prowadzenie konta, dostęp do rachunku przez całą dobę przez telefon komórkowy. Ciekawostką jest darmowe ubepieczenie Assistance za granicą i Assistance informacyjny. Przyszły student powinien zainteresować się pożyczką na studia (kredyt studencki!).

Jak widać, jest w czym wybierać. Konto bankowe PEKAO SA to propozycja skierowana dla klientów w różnym wieku i z różną zawartością portfela. Wybór któregoś z nich powinien być jednak poprzedzony wnikliwym przejrzeniem ofert konkurencyjnych placówek. A nuż inny bank ma w zanadrzu coś jeszcze korzystniejszego?