Analiza oferty dla klientów indywidualnych BZ WBK

Analiza-oferty-dla-klientów-indywidualnych-BZ-WBK

BZ WBK jest jednym z najpopularniejszych banków na rynku, przede wszystkim z uwagi na profesjonalne podejście do klientów oraz konkurencyjne produkty bankowe. Sprawdźmy, co ma obecnie do zaoferowania.

BZ WBK, czyli Bank Zachodni WBK, jest jednym z  największych i najszybciej rozwijających się banków w Polsce. Głównym akcjonariuszem tego banku jest Santander Bank. BZ WBK obsługuje zarówno klientów indywidualnych, małe i średnie firmy, jak i duże korporacje. Dla klientów indywidualnych bank ten ma wiele ciekawych propozycji i promocyjnych ofert.

Wiele ofert dla klientów indywidualnych

Podobnie jak inne banki BZ WBK przygotował dla klientów indywidualnych wiele ciekawych ofert kont osobistych i oszczędnościowych, kart kredytowych, wiele rodzajów kredytów i pożyczek, inwestycji i ubezpieczeń, a także ciekawe oferty promocyjne.

Konto dla każdego

Ostatnia oferta dotyczy usługi Energia w Koncie. Dzięki tej usłudze można w tym banku płacić rachunki za energię elektryczną PGE Obrót SA. Z Konta Godnego Polecenia, płacąc rachunki za prąd w ramach promocji „Energia w Koncie 2015”, można otrzymać nagrodę w postaci zwrotu maksymalnie 10 proc. wartości przelewu (nie więcej niż 50 zł miesięcznie). Zwrot taki można otrzymywać przez 12 miesięcy w roku. Jak nietrudno wyliczyć, oszczędności w skali roku mogą wynieść nawet 600 zł.

Inne rodzaje kont

W sektorze kont osobistych warto zwrócić uwagę na Konto Godne Polecenia, Konto 1/2/3 oraz Konto Aktywni 50+. Bank ten ma w swojej ofercie konta walutowe w EUR, GBP, USD oraz CHF, a ponadto konta oszczędnościowe w PLN oraz walutach obcych.

BZ WBK otwarty na kredyty

BZ WBK ma również wiele ofert kredytowych dla klientów indywidualnych. Mogą oni liczyć na wszystkie rodzaje kredytów, w tym na kredyt w ramach programu rządowego MdM, kredyt z dopłatą NFOŚiGW, a także na kredyty we frankach szwajcarskich. W banku bardzo szeroko zagospodarowana jest sieć kart płatniczych. Można tam liczyć na karty kredytowe, karty prepaid, karty do kont walutowych (co jest rzadkością w bankach), a także karty debetowe. Warto też sprawdzić oferty kart z programami PLAYBACK oraz REWERS.

Można się ubezpieczyć

BZWBK ma w swojej ofercie również szereg produktów ubezpieczeniowych – poczynając od ubezpieczeń turystycznych, kredytobiorców i ubezpieczeń kont, na ubezpieczeniach kart kredytowych oraz firm kończąc.

Bankowość mobilna w BZ WBK

Nie należy zapominać o bankowości mobilnej tego banku, a konkretnie o serwisie BZWBK24. Internet daje wiele możliwości klientowi, przede wszystkim umożliwia zarządzanie środkami finansowymi, nawet bez wychodzenia z domu.

Oczywiście, na tych produktach oferty banku BZ WBK się nie kończą. Jeżeli ktoś chce poznać szczegóły ofert tego banku, powinien odwiedzić stronę internetową BZ WBK.